فصلنامه ادبی داستانی خوانش

خبرگزاری کتاب ایران - شماره جدید فصل‌نامه «خوانش» منتشر شد

خبرگزاری کتاب ایران - شماره جدید فصل‌نامه «خوانش» منتشر شد
1395/11/10

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، فصلنامه «خوانش» که به‌صورت خصوصی در شهر کرمان تهیه می‌شود، به پله نوزدهم رسید و در دو نسخه چاپی و الکترونیک در اختیار مخاطبان ادبیات قرار گرفت. نقد سازنده و پیشرو در مباحث تئوریک و نظری، از ویژگی‌های منحصر به فرد این نشریه مستقل است.

در جدیدترین شماره مجله «خوانش» پرونده ویژه‌ای در مورد نشر چشمه کار شده است که در این پرونده شاهد مصاحبه میلاد ظریف با مهدی یزدانی‌خرم، نویسنده، کارشناس ادبی و سرویراستار این انتشارات هستیم.

مصاحبه با بهرنگ کیاییان، مدیر دفتر نشر انتشارات چشمه، مصاحبه با یوسف انصاری در مورد ادبیات ایران، رمان‌ها و داستان‌های ایرانی در دهه گذشته، نقد و تحلیل چند اثر شاخص از نظر اقبال عمومی و نقد و بررسی تحلیلی منتقدان، مخالفان و موافقان نشر چشمه به قلم مهدی بهرامی از دیگر بخش‌های این پرونده است.

از دیگر بخش‌های جذاب این نشریه می‌توان به بخش نقد، نظر و بررسی کتاب‌های شاخص ادبیات فارسی در نیمه اول سال 95 اشاره کرد.

شماره 19 مجله «خوانش» پخش سراسری دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از کتابفروشی‌های معتبر و مراکز فروش نشریات تهیه کنند. قیمت این مجله 10 هزار تومان است و خوانندگان مشتاق می‌توانند، نسخه الکترونیکی و چاپی این شماره و شماره‌‌های پیشین این مجله را از سایت این مجله به نشانی khanesh.ir تهیه کنند.

برای مشاهده خبر کلیک کنید.